mega888 new version قوانین استفاده از سایت | استارکلیک

قوانین استفاده از سایت

به وبسایت استارکلیک خوش آمدید.

ثبت نام و استفاده شما از سایت استارکلیک به منزله پذیرش قوانین بوده و بدین معنی میباشد که شما قوانین استفاده از سایت استارکلیک را خوانده و قبول دارید و سپس اقدام به ثبت نام کرده اید.

استارکلیک خدمات تبلیغاتی متفاوتی را به کاربران خود که صاحب کسب و کار هستند ارائه میدهد. این خدمات هم برای کسب و کارها بوده هم برای کاربران که به دو دسته تبلیغات دهنده و بازدید کننده تقسیم میشوند.

اطلاعات دریافتی از شما جهت تکمیل فرآیند حساب کاربری شما و شروع به کار شما در سایت میباشد. استارکلیک تمام تلاش خود را در حفظ اطلاعات کاربران میکند.( حریم خصوصی )


سفارشات و خرید:

بیشتر محصولات موجود به صورت دانلودی میباشد. (پس از خرید فایل قابل دانلود برای شما نمایش داده میشود.)

خرید شما از فروشگاه استارکلیک به صورت آنلاین بوده به گونه ایی که شما محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید میکنید.

مشخصات و توضیحات هر محصول به طور کامل در صفحه مربوط به محصولات نوشته و پر شده.(در برخی محصولات درحال تکمیل میباشد.)

در صورتی که در باره محصولی سوال داشته باشید میتوانید از بخش ثبت سوالات/ کامنت ها ، سوال مورد نظر خود را ثبت و یا به سوال های دیگران و به پاسخ های داده شده  توجه کنید و یا سوال خود را مطرح کنید تا در سایت ثبت شود و پاسخ آنرا دریافت کنید.

نهایی شدن سفارش شما و ایجاد فاکتور به منزله آگاهی شما از محصول خریداری شده میباشد و پس از پرداخت وجه هزینه واریزی عودت داده نمیشود.

سفارش شما هنگامی تایید میشود که فاکتور نهایی به شما نمایش داده شود. و در لیست سفارشات شما ثبت شده باشد.

فاکتور صادر شده به شما نشان دهنده سفارش ایجاد شده از طرف شما میباشد و در صورت نیاز به تایید، تایید سفارش شما در مرحله بعد توسط  مجموعه برسی میشود و به شما اعلان میشود که سفارش شما تایید و در حال آماده سازی میباشد و یا کنسل شده شده است.کنسل شدن سفارش شامل بازگشت هزینه پرداختی طی 3 روزکاری انجام میشود. استارکلیک تمام تلاش خود را میکند تا هیچ سفارشی کنسل نشود و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

قبل از ثبت سفارش اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

در صورتی که سفارش از نوع ارسالی باشد و در صورت مشکل در ارسال به دلیل آدرس اشتباه و یا گنگ، تاخیر در ارسال و هزینه های ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد.

لازم به ذکر است که موارد نام شخص تحویل گیرنده، شماره تماس اضطراری، آدرس پستی دقیق، کد پستی شما باید در آدرس الزامی بوده  و  برای ارسال آسان ثبت شده باشد.

نوع پرداخت به صورت پرداخت از طریق درگاه بانکی میباشد.

تمامی هزینها ارسال و بسته بندی توسط استارکلیک صورت میگیرد و در مواردی که نیاز باشد در بخش پرداخت مبلغ بسته بندی و ارسال به مبلغ کل اضافه میشود.

مشتریان استارکلیک میتوانند در صورت هرگونه ثبت توضیحات مربوط به سفارش خود آن را در بخش توضیحات در بخش ثبت مشخصات وارد کنند.


تبلیغات دهنده گان:

1. برای ایجاد تبلیغ با مبلغ مورد نظر باید حساب کاربری خود را شارژ کنند.

2. حداقل مبلغ و حداقل بازدید را رعایت کنند.

3. تبلیغات ارسالی باید پیرو قوانین کشور بوده و هر گونه تبلیغات که با قوانین کشور همسان نباشد رد میشود.

4. تبلیغات شما در حوضه ها مختلف دسته بندی و برای کاربران قابل نمایش خواهد بود.

5. تبلغیات کنندگان باید اسکریپت مخصوص را در وب سایت خود قرار داده و در صورت تایید کد اسکریپ قابلیت  ادامه فرآیند را خواهد بود.

6.مبلغ هر تبلیغ شامل 9 درصد مالیات بوده که هنگام پرداخت لحاظ میشود.

7. در صورت عدم تایید و یا رد تبلیغات شما مبلغ مورد نظر به حساب شما باز گشت داده میشود.

8. در صورت درخواست برای واریز مانده حساب حداقل مبلغ درخواستی 50.000 تومان میباشد. که پس از درخواست از طریق تیکت داخل پنل کاربری این مبلغ به شماره حساب / کارت  که به نام خود شما میباشد پرداخت میشود.

مبالغ واریزی فقط به نام شخص ثبت نام کننده واریز میشود. پس از ارسال مدارک نام دارنده حساب با ثبت نام کننده باید یکی باشد.

9. پس از ثبت نام قرار داد فی مابین طرفین به صورت الکترونیک بسته میشود. تایید شما به منزله قبول قرار داد طرفین میباشد.کسب و کارها:

کسب و کار ها میتواند در حوضه ها مختلف درخواست خود را ثبت کنند و مجموعه استارکلیک پس از پردازش از طریق راه های اتباطی اقدام به مزاکره می نمایند. پس از تایید طرفین و جلسات قرار داد حضوری یا الکترونیک بین طرفین بسته میشود.


کنسل کردن سفارش:

1. ثبت سفارش از طرف شما به منزله آگاهی شما از آن محصول بوده و شامل شرایط مرجوعی نمیباشد.

2. درصورتی که محصول خریداری شده و ارسال شده برای شما از نوع لوح فشرده باشد و دارای اشکال باشد قابل بازپس گیری میباشد و مبلغ سفارش به شماره حساب/کارت شما عودت داده میشود.

3.تمام محصولات شامل فیلم دمو چند دقیقه ایی از محصول را در اختیار شما قرار می دهند که قبل از خرید از کیفیت/ صدا  و ... اطلاع کامل داشته باشید. 

فایل های دانلود شامل شرایط مرجوعی نمیباشد.توجه داشته باشید که قوانین سایت دائم به روز رسانی میشود و شرایط و قوانین جدید در همین صفحه اطلاع رسانی میشود.

برای جلوگیری از مشکلات همیشه از قوانین سایت با خبر و آن را بازخوانی کنید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان